Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
 • Turnoff Dogfrisbee dominovalo na Welcome Summer

  Turnoff Dogfrisbee dominovalo na Welcome Summer

  VÝSTŘELY PADLY A TURNOFF ZŮSTAL STÁT 🔫🤠

  Takto by se daly shrnout víkendové závody na "Divokém Západě", protože jsme si dobře seřídili mušku :-)
  Nebylo dne, kdy by Turnoffáci nebodovali a nebrali medaile. Nejúspěšnější závodnicí byla Marcela Nosková a její smečka. Ale ani ostatní týmy se neztratily.

  Turnoff Dogfrisbee se stal nejúspěšnějším družstvem celého víkendu!

  Díky všem co dorazili a děkujeme pořadatelům za skvělé závody. 👏🍾🥂

  (za foto díky Pavle Gašpárkové)

  Read More
 • Propozice k semináři

  Propozice k semináři

  Přidali jsme základní propozice k semináři s Aniou, nalezete je v sekci "pořádáme".

  Read More
 • Další ročník TFW

  I v letošním roce budeme pořádat freestyle závody "Turnoff Freestyle Weekend". Loni se závody konaly ve Svijanech na hasičském hřišti a my byli s areálem moc spokojeni, proto jsme se rozhodli tam závody uspořádat znovu. 

  Závody se budou konat 15. - 16. června a už teď vám můžeme prozradit, kdo budou naši rozhodčí. :-)

  Hlavní a týmovou rozhodčí bude Anna Radomska z Polska, psa bude posuzovat zkušená Kája Matoušová, hráče si odposuzuje Pavel Ryttnauer a úspěšnost chycených a nechycených disků bude sčítat Honza Kašpar.

  Distanční disciplíny letos odposuzuje také již zkušená rozhodčí, Dominika Stárková.

  Těšit se opět můžete na pivo, limo, francouzké palačinky a čerstvou kávu. Více informací naleznete v samotných propozicích závodu a na našem FB. Takže zůstaňte na přijmu...

  Read More
 • Nestíháme.... :-)

  Trochu jsme "zaspali" s psaním článků na naše stránky, což ale neznamená, že se nic neděje. Naopak. Připravujeme se na novou závodní sezónu. Chystáme opět závody Turnoff Freestyle Weekend. Více informací se dozvíte v dalším článku a v propozicích. 

  Chystáme také seminář s polskou trenérkou Annou Radomskou - více info v další zprávě a v propozicích. Až začne být zas odpoledne vidět, začneme s odpoledními tréninky venku. Termíny a časy budeme dávat na náš Facebook.

  V letošním roce jsme nepronajímali tělocvičnu, protože o ni byl velmi malý zájem, takže letošek začneme nerozcvičeni a budeme doufat, že to doženeme jarní přípravou :-)

  Read More

Dogfrisbee seminář s Annou Radomskou

Pro letošní rok jsme si pro závodníky přichystali malý bonus v podobě jednodenního semináře s polskou závodnicí a trenérkou Annou Radomskou.

Anna, přes svůj nízký věk, má zkušeností doslova na rozdávání. Není proto divu, že se rozhodla své znalosti a zkušenosti předávat dále. Rozhodli jsme se tedy, že bychom byli rádi, kdyby Anna přijela i do Čech a předala své zkušenosti i českým hráčům.

Více informací o instruktorce a o chystaném semináři najdete v propozicích, které pro vás chystáme. Zůstaňte na přijmu a sledujte náš Facebook.

Do akce zbývá

Potřebujete Disky?

K provozování dogfrisbee potřebujete speciální disky určené pro tuto hru. Zakoupit si je můžete online v těchto obchodech:

www.dogshop.cz

www.psihratky.cz

Nevíte jaké koupit? Napište nám, nebo přijďte na trénink a my vám poradíme...

Dogfrisbee v ČR

DiscDog klub České republiky je zastřešující organizací tohoto sportu v České republice. Jeho činností je organizace, propagace a koordinace činnosti se vztahem k dogfrisbee a dalším kynologickým sportům.
Více informací naleznete na jeho oficiálních stránkách:

www.discdog.cz