Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
 • Další úspěšný ročník

  Další úspěšný ročník

  O víkendu 10. - 11. června hostil už potřetí Svijanský újezd kvalifikační závody zařazené do Purina DogChow DiscDog Cup, nazvané Turnoff Freestyle Weekend. “Turnoff”, jak je familierně nazýván patří k nejmladším závodům v pohárové soutěži, ale i přesto si získal své příznivce. Je to nejen umístěním, ale turnoffáci se snaží vymyslet pro závodníky vždy něco nového, netradičního, co by je pobavilo. Ať se jedná o večerní soutěž nebo o netradiční ocenění vítězů v disciplíně DogDartbee a letos i v kategorii Freestyle Bonsai.

   

  Chcete si přečíst více o uplynulém ročníku. Podívejte se na stránku závodu, kde najdete i výsledky a další fotky.

  Read More
 • Turnoff Freestyle Weekend 2017

  Turnoff Freestyle Weekend 2017

  Další ročník freestyle závodů už klepe na dveře. Přípravy jsou v plném proudu a my se chystáme na další pořádnou akci. Těšte se na skvělé výkony našich i zahraničních závodníků. Budeme rádi, když nás přijdete navštívit. A co je největší výhoda? Na akci nemusíte platit vstupné! 

  Read More
 • Výsledky z Kynologa roku

  Výsledky z Kynologa roku

  V sobotu 25. února jsme se účastnili velké společenské akce ve světě psích sportů. V divadle U22 v Uhříněvsi se předávaly ceny nejlepším kynologům ve všech možných kategoriích psích sportů. V kategorii dogfrisbee byla nominována i Kristýna Nosková a Alena Smolíková z našeho družstva Turnoff Dogfrisbee. Holky nakonec obsadily 3. a 2. místo. Obhajobu loňského úspěchu si připsala Míša Anddrová z týmu PraHAHA. V juniorech ovládla hlasování Martinka Bolehovská, která si získala i srdce většiny elektronicky hlasujících a vyhrála i anketu o nejsympatištějšího kynologa roku 2016.

  Všem moc gratulujeme!

   

  Read More
 • Zimní tréninky budou pokračovat v novém roce

  Zimní tréninky budou pokračovat v novém roce

  Tuto sobotu jsme si dali poslední letošní trénink v tělocvičně. Díky tomu, že Ježíšek a Silvestr vycházejí na sobotu, a nepředpokládáme, že by někdo byl takový blázen a oželel vánoční pohádky a nadílku a chtěl jít házet, sejdeme se na další házení až po novém roce.

  O dalším termínu vás budeme informovat. 

  Read More

Turnoff Freestyle Weekend 2017

I v roce 2017 pro vás chystáme freestylové závody. Konat se budou opět v příjemném areálu ve Svijanském újezdu. Propozice a základní informace už můžete najít na stránce "pořádáme". O dalších podrobnostech vás budeme pravidelně informovat. Zůstaňte na příjmu.

Do akce zbývá

Potřebujete Disky?

K provozování dogfrisbee potřebujete speciální disky určené pro tuto hru. Zakoupit si je můžete online v těchto obchodech:

www.dogshop.cz

www.psihratky.cz

Nevíte jaké koupit? Napište nám, nebo přijďte na trénink a my vám poradíme...

Dogfrisbee v ČR

DiscDog klub České republiky je zastřešující organizací tohoto sportu v České republice. Jeho činností je organizace, propagace a koordinace činnosti se vztahem k dogfrisbee a dalším kynologickým sportům.
Více informací naleznete na jeho oficiálních stránkách:

www.discdog.cz