Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
 • přípravy na Turnoff Freestyle vrcholí

  přípravy na Turnoff Freestyle vrcholí

  Červnové distanční závody už jsou za námi a my jsme se ponořili do příprav naší druhé letošní akce - Turnoff Freestyle Weekend.

  Jak doufáme již víte, že se jeho termín i místo konání přesunuly. Tak tedy nezapomeňte, že se s vámi všemi potkáme na Malé Skále 11. a 12. července. Těšíme se na vás a vy se můžete těšit na ceny od našich sponzorů: Krmiva Brit, Pivovar Svijany, HannahB Dogwear, Lucy & Yv, Chovatelské potřeby u Dvořákových a v neposlední řadě i ceny od firmy Amix.

  Read More
 • Za pár dní to vypukne

  Za pár dní to vypukne

  Už se to nezadržitelně blíží. Za pár dní odstartují první letošní oficiální závody. A co by to bylo za závody, kdyby se na nich nerozdávaly alespoň nějaké ceny. A kdo se letos na cenách podílel? 

  Read More
 • Turnoff Freestyle Weekend - změna místa a data konání

  Turnoff Freestyle Weekend - změna místa a data konání

  Ze stejných důvodů jako jsme měnili naše distanční závody, byli jsme nuceni přesunout i závody freestylové. 

  Datum konání byl přesunut na 11. - 12. července (původní termín BPD)

  Místo konání: fotbalové hřiště na Malé Skále

  Další informace budeme postupně doplňovat.

  Read More
 • Turnoff Distance Weekend - změna místa konání

  Turnoff Distance Weekend - změna místa konání

  Kovidová situace se pomalu uklidňuje a vypadá to, že se naše závody přece jen uskuteční. Nicméně jsme byli nuceni udělat několik změn.

  Read More

Turnoff se opět stal nejlepším družstvem víkendu

To, že Turnoff Dogfrisbee je silným a hlavně šikovným družstvem se potvrdilo i na našich domácích závodech, kde jsme porazili druhé nejpočetnější a druhé nejšikovnější družstvo PHolomóc a potvrdili tak skvělou formu, kterou jsme ukázali i na prvních freestyle závoech Key DiscDog Freestyle.

Díky všem "turnoffákům" a těšíme se na dalších závodech na viděnou.

Do akce zbývá

Potřebujete Disky?

K provozování dogfrisbee potřebujete speciální disky určené pro tuto hru. Zakoupit si je můžete online v těchto obchodech:

www.dogshop.cz

www.psihratky.cz

Nevíte jaké koupit? Napište nám, nebo přijďte na trénink a my vám poradíme...

Dogfrisbee v ČR

DiscDog klub České republiky je zastřešující organizací tohoto sportu v České republice. Jeho činností je organizace, propagace a koordinace činnosti se vztahem k dogfrisbee a dalším kynologickým sportům.
Více informací naleznete na jeho oficiálních stránkách:

www.discdog.cz