Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
 • Zimní tréninky

  Zimní tréninky

  Nezapomeňte na házení a trénink i v zimním období.

  Aby vaše ruce nezlenivěly a nevyšli jste ze cviku, opět máme objednanou tělocvičnu. Tak neváhejte a dorazte potrápit tělo a disky.


  Předpokládané termíny: 

  21.1 , 4.2., 18.2., 4.3.

  (po dohodě může být i jiný nedělní termín)

  Read More
 • Další úspěšný ročník

  Další úspěšný ročník

  O víkendu 10. - 11. června hostil už potřetí Svijanský újezd kvalifikační závody zařazené do Purina DogChow DiscDog Cup, nazvané Turnoff Freestyle Weekend. “Turnoff”, jak je familierně nazýván patří k nejmladším závodům v pohárové soutěži, ale i přesto si získal své příznivce. Je to nejen umístěním, ale turnoffáci se snaží vymyslet pro závodníky vždy něco nového, netradičního, co by je pobavilo. Ať se jedná o večerní soutěž nebo o netradiční ocenění vítězů v disciplíně DogDartbee a letos i v kategorii Freestyle Bonsai.

   

  Chcete si přečíst více o uplynulém ročníku. Podívejte se na stránku závodu, kde najdete i výsledky a další fotky.

  Read More
 • Turnoff Freestyle Weekend 2017

  Turnoff Freestyle Weekend 2017

  Další ročník freestyle závodů už klepe na dveře. Přípravy jsou v plném proudu a my se chystáme na další pořádnou akci. Těšte se na skvělé výkony našich i zahraničních závodníků. Budeme rádi, když nás přijdete navštívit. A co je největší výhoda? Na akci nemusíte platit vstupné! 

  Read More
 • Výsledky z Kynologa roku

  Výsledky z Kynologa roku

  V sobotu 25. února jsme se účastnili velké společenské akce ve světě psích sportů. V divadle U22 v Uhříněvsi se předávaly ceny nejlepším kynologům ve všech možných kategoriích psích sportů. V kategorii dogfrisbee byla nominována i Kristýna Nosková a Alena Smolíková z našeho družstva Turnoff Dogfrisbee. Holky nakonec obsadily 3. a 2. místo. Obhajobu loňského úspěchu si připsala Míša Anddrová z týmu PraHAHA. V juniorech ovládla hlasování Martinka Bolehovská, která si získala i srdce většiny elektronicky hlasujících a vyhrála i anketu o nejsympatištějšího kynologa roku 2016.

  Všem moc gratulujeme!

   

  Read More
spolek

Turnoff Dogfrisbee

Turnoff Dogfrisbee je malá skupinka nadšenců z Turnova a okolí, věnující se psímu sportu nazvanému dogfrisbee.

 

Skupinu jsme dali dohromady hlavně proto, že jsme chtěli pravidelně trénovat a připravovat se na závody a z tohoto důvodu jsme také v roce 2015 založili občanský spolek, abychom naše aktivity mohli rozvíjet i za vnější podpory.

Založení spolku bylo i důležitým krokem pro naše budoucí aktivity. Chcete se stát naším členem? Přečtěte si stanovy a přihlášku pošlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (Nutno uvést plné jméno a příjmení, adresu, datum narození.) Nebo můžete využít i tohoto elektronického formuláře.

Chcete se přijít podívat na trénink, nevíte si rady, jak začít? Napište mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo se přijďte podívat na jeden z našich tréninků.


CO JE TO DOGFRISBEE?

Dogfrisbee je zábavná sportovní disciplína. Jde o házení disku (frisbee) psovi, který by ho měl ideálně před dopadem na zem chytit a přinést zpět. Tento druh sportu je poměrně nenáročný. K tréninku stačí travnatá plocha např. louka, fotbalové hřiště nebo park. Jediné náčiní které k tomuto sportu potřebujete je vhodný disk.

Je nutné mít disk určený přímo pro psy!
Není vhodné používat "lidské" frisbee (je příliš těžké) a nebo disky vyrobené z tvrdého lámavého plastu - ty mohou psům poranit tlamičku. Psí disky lze koupit buď v internetových obchodech (www.psihratky.cz, www.dogshop.cz) nebo na závodech v dogfrisbee (www.discdog.cz).

Dogfrisbee je na světě přes 30 let. Vznikl, v USA a rozšířil se téměř do celého světa. U nás se celkem dobře ujal a každoročně se řady hráčů rozšiřují. Naše země má každoročně reprezentanty na Mistrovství Evropy i Mistrovství Světa (kam se musí hráč kvalifikovat) a reprezentace jsou velmi úspěšné, protože se reprezentantům podaří vždy přivést nejednu medaili.

Do akce zbývá

JavaScript fatálně selhal nebo vůbec neběží.

Potřebujete Disky?

K provozování dogfrisbee potřebujete speciální disky určené pro tuto hru. Zakoupit si je můžete online v těchto obchodech:

www.dogshop.cz

www.psihratky.cz

Nevíte jaké koupit? Napište nám, nebo přijďte na trénink a my vám poradíme...

Dogfrisbee v ČR

DiscDog klub České republiky je zastřešující organizací tohoto sportu v České republice. Jeho činností je organizace, propagace a koordinace činnosti se vztahem k dogfrisbee a dalším kynologickým sportům.
Více informací naleznete na jeho oficiálních stránkách:

www.discdog.cz