Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
 • přípravy na Turnoff Freestyle vrcholí

  přípravy na Turnoff Freestyle vrcholí

  Červnové distanční závody už jsou za námi a my jsme se ponořili do příprav naší druhé letošní akce - Turnoff Freestyle Weekend.

  Jak doufáme již víte, že se jeho termín i místo konání přesunuly. Tak tedy nezapomeňte, že se s vámi všemi potkáme na Malé Skále 11. a 12. července. Těšíme se na vás a vy se můžete těšit na ceny od našich sponzorů: Krmiva Brit, Pivovar Svijany, HannahB Dogwear, Lucy & Yv, Chovatelské potřeby u Dvořákových a v neposlední řadě i ceny od firmy Amix.

  Read More
 • Za pár dní to vypukne

  Za pár dní to vypukne

  Už se to nezadržitelně blíží. Za pár dní odstartují první letošní oficiální závody. A co by to bylo za závody, kdyby se na nich nerozdávaly alespoň nějaké ceny. A kdo se letos na cenách podílel? 

  Read More
 • Turnoff Freestyle Weekend - změna místa a data konání

  Turnoff Freestyle Weekend - změna místa a data konání

  Ze stejných důvodů jako jsme měnili naše distanční závody, byli jsme nuceni přesunout i závody freestylové. 

  Datum konání byl přesunut na 11. - 12. července (původní termín BPD)

  Místo konání: fotbalové hřiště na Malé Skále

  Další informace budeme postupně doplňovat.

  Read More
 • Turnoff Distance Weekend - změna místa konání

  Turnoff Distance Weekend - změna místa konání

  Kovidová situace se pomalu uklidňuje a vypadá to, že se naše závody přece jen uskuteční. Nicméně jsme byli nuceni udělat několik změn.

  Read More
spolek

Turnoff Dogfrisbee

Turnoff Dogfrisbee je malá skupinka nadšenců z Turnova a okolí, věnující se psímu sportu nazvanému dogfrisbee.

 

Skupinu jsme dali dohromady hlavně proto, že jsme chtěli pravidelně trénovat a připravovat se na závody a z tohoto důvodu jsme také v roce 2015 založili občanský spolek, abychom naše aktivity mohli rozvíjet i za vnější podpory.

Založení spolku bylo i důležitým krokem pro naše budoucí aktivity. Chcete se stát naším členem? Přečtěte si stanovy a přihlášku pošlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (Nutno uvést plné jméno a příjmení, adresu, datum narození.) Nebo můžete využít i tohoto elektronického formuláře.

Chcete se přijít podívat na trénink, nevíte si rady, jak začít? Napište mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo se přijďte podívat na jeden z našich tréninků.


CO JE TO DOGFRISBEE?

Dogfrisbee je zábavná sportovní disciplína. Jde o házení disku (frisbee) psovi, který by ho měl ideálně před dopadem na zem chytit a přinést zpět. Tento druh sportu je poměrně nenáročný. K tréninku stačí travnatá plocha např. louka, fotbalové hřiště nebo park. Jediné náčiní které k tomuto sportu potřebujete je vhodný disk.

Je nutné mít disk určený přímo pro psy!
Není vhodné používat "lidské" frisbee (je příliš těžké) a nebo disky vyrobené z tvrdého lámavého plastu - ty mohou psům poranit tlamičku. Psí disky lze koupit buď v internetových obchodech (www.psihratky.cz, www.dogshop.cz) nebo na závodech v dogfrisbee (www.discdog.cz).

Dogfrisbee je na světě přes 30 let. Vznikl, v USA a rozšířil se téměř do celého světa. U nás se celkem dobře ujal a každoročně se řady hráčů rozšiřují. Naše země má každoročně reprezentanty na Mistrovství Evropy i Mistrovství Světa (kam se musí hráč kvalifikovat) a reprezentace jsou velmi úspěšné, protože se reprezentantům podaří vždy přivést nejednu medaili.

Do akce zbývá

Potřebujete Disky?

K provozování dogfrisbee potřebujete speciální disky určené pro tuto hru. Zakoupit si je můžete online v těchto obchodech:

www.dogshop.cz

www.psihratky.cz

Nevíte jaké koupit? Napište nám, nebo přijďte na trénink a my vám poradíme...

Dogfrisbee v ČR

DiscDog klub České republiky je zastřešující organizací tohoto sportu v České republice. Jeho činností je organizace, propagace a koordinace činnosti se vztahem k dogfrisbee a dalším kynologickým sportům.
Více informací naleznete na jeho oficiálních stránkách:

www.discdog.cz