Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
 • Tisková zpráva

  Tisková zpráva

  Pátý ročník Turnoff Freestyle Weekend

  15. - 16. 6. 2019  Příšovice u Turnova

  3. červnový víkend patřil v kalendáři DiscDog Brit Cupu dalšímu pohárovém závodu a tím byl Turnoff Freestyle Weekend. Po loňských dobrých zkušenostech s hřištěm ve Svijanech se letošní závody opět měly konat tam, ale bohužel díky špatnému stavu hřiště byli organizátoři nuceni celý závod přesunout do vedlejší obce Příšovice. 

  Read More
 • Turnoff Freestyle Weekend 2019 je za námi

  Další ročník závodů je za námi, jak to vše probíhalo brzy napíšeme v tiskové zprávě. Prozatím můžete kouknout na výsledky.

  Read More
 • Poslední info před začátkem závodů

  Poslední info před začátkem závodů

  Ještě než vyrazíte k nám na závody, máme pro vás pár upozornění.

  Read More
 • POZOR POZOR! DŮLEŽITÉ INFO PRO VŠECHNY ZÁVODNÍKY!!!

  Z důvodů špatné kvality hřiště ve Svijanech jsme byli nuceni přesunout místo konání na jiné hřiště, ale nebojte, není to nijak daleko. Je to cca 1 km. Ti, kteří byli loni na Calibře, tak hřiště budou dobře znát. Ano je to hřiště v Příšovicích, kde se konala loňská Calibra Distance. Má to i světlé stránky, Jolčo, jsou tam sprchy a nemusíte jezdit ten kilometr do sprch.

  Parkování jako loni je kus od areálu u tenisových kurtů. Takže ke hřišti můžete přijet, vyložit věci do kempu a pak auto přeparkovat na vyhrazené parkoviště. Kdo plánujete spát v autě, dejte nám prosím předem vědět.

  Koukněte na mapku, kde je vyznačeno původní a nové hřiště + parkoviště.

  50.5768397N, 15.0836375E

  Read More
spolek

Turnoff Dogfrisbee

Turnoff Dogfrisbee je malá skupinka nadšenců z Turnova a okolí, věnující se psímu sportu nazvanému dogfrisbee.

 

Skupinu jsme dali dohromady hlavně proto, že jsme chtěli pravidelně trénovat a připravovat se na závody a z tohoto důvodu jsme také v roce 2015 založili občanský spolek, abychom naše aktivity mohli rozvíjet i za vnější podpory.

Založení spolku bylo i důležitým krokem pro naše budoucí aktivity. Chcete se stát naším členem? Přečtěte si stanovy a přihlášku pošlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (Nutno uvést plné jméno a příjmení, adresu, datum narození.) Nebo můžete využít i tohoto elektronického formuláře.

Chcete se přijít podívat na trénink, nevíte si rady, jak začít? Napište mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo se přijďte podívat na jeden z našich tréninků.


CO JE TO DOGFRISBEE?

Dogfrisbee je zábavná sportovní disciplína. Jde o házení disku (frisbee) psovi, který by ho měl ideálně před dopadem na zem chytit a přinést zpět. Tento druh sportu je poměrně nenáročný. K tréninku stačí travnatá plocha např. louka, fotbalové hřiště nebo park. Jediné náčiní které k tomuto sportu potřebujete je vhodný disk.

Je nutné mít disk určený přímo pro psy!
Není vhodné používat "lidské" frisbee (je příliš těžké) a nebo disky vyrobené z tvrdého lámavého plastu - ty mohou psům poranit tlamičku. Psí disky lze koupit buď v internetových obchodech (www.psihratky.cz, www.dogshop.cz) nebo na závodech v dogfrisbee (www.discdog.cz).

Dogfrisbee je na světě přes 30 let. Vznikl, v USA a rozšířil se téměř do celého světa. U nás se celkem dobře ujal a každoročně se řady hráčů rozšiřují. Naše země má každoročně reprezentanty na Mistrovství Evropy i Mistrovství Světa (kam se musí hráč kvalifikovat) a reprezentace jsou velmi úspěšné, protože se reprezentantům podaří vždy přivést nejednu medaili.

Do akce zbývá

Potřebujete Disky?

K provozování dogfrisbee potřebujete speciální disky určené pro tuto hru. Zakoupit si je můžete online v těchto obchodech:

www.dogshop.cz

www.psihratky.cz

Nevíte jaké koupit? Napište nám, nebo přijďte na trénink a my vám poradíme...

Dogfrisbee v ČR

DiscDog klub České republiky je zastřešující organizací tohoto sportu v České republice. Jeho činností je organizace, propagace a koordinace činnosti se vztahem k dogfrisbee a dalším kynologickým sportům.
Více informací naleznete na jeho oficiálních stránkách:

www.discdog.cz