Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
 • Propozice k semináři

  Propozice k semináři

  Přidali jsme základní propozice k semináři s Aniou, nalezete je v sekci "pořádáme".

  Read More
 • Další ročník TFW

  I v letošním roce budeme pořádat freestyle závody "Turnoff Freestyle Weekend". Loni se závody konaly ve Svijanech na hasičském hřišti a my byli s areálem moc spokojeni, proto jsme se rozhodli tam závody uspořádat znovu. 

  Závody se budou konat 15. - 16. června a už teď vám můžeme prozradit, kdo budou naši rozhodčí. :-)

  Hlavní a týmovou rozhodčí bude Anna Radomska z Polska, psa bude posuzovat zkušená Kája Matoušová, hráče si odposuzuje Pavel Ryttnauer a úspěšnost chycených a nechycených disků bude sčítat Honza Kašpar.

  Distanční disciplíny letos odposuzuje také již zkušená rozhodčí, Dominika Stárková.

  Těšit se opět můžete na pivo, limo, francouzké palačinky a čerstvou kávu. Více informací naleznete v samotných propozicích závodu a na našem FB. Takže zůstaňte na přijmu...

  Read More
 • Nestíháme.... :-)

  Trochu jsme "zaspali" s psaním článků na naše stránky, což ale neznamená, že se nic neděje. Naopak. Připravujeme se na novou závodní sezónu. Chystáme opět závody Turnoff Freestyle Weekend. Více informací se dozvíte v dalším článku a v propozicích. 

  Chystáme také seminář s polskou trenérkou Annou Radomskou - více info v další zprávě a v propozicích. Až začne být zas odpoledne vidět, začneme s odpoledními tréninky venku. Termíny a časy budeme dávat na náš Facebook.

  V letošním roce jsme nepronajímali tělocvičnu, protože o ni byl velmi malý zájem, takže letošek začneme nerozcvičeni a budeme doufat, že to doženeme jarní přípravou :-)

  Read More
 • 4. ročník závodů Turnoff

  4. ročník závodů Turnoff

  O víkendu 16. - 17. června se na hasičském hřišti ve Svijanech uskutečnil další ročník mezinárodních freestyle závodů Turnoff Freestyle Weekend. Závody spadají do nové pohárové soutěže DiscDog Brit Cup a zároveň jsou kvalifikačnám závodem pro MČR v disciplíně Freestyle a Super MiniDistance. Na soutěž se sjeli závodníci ze 3 zemí (Česko, Polsko a Slovensko)

  Read More
spolek

Turnoff Dogfrisbee

Turnoff Dogfrisbee je malá skupinka nadšenců z Turnova a okolí, věnující se psímu sportu nazvanému dogfrisbee.

 

Skupinu jsme dali dohromady hlavně proto, že jsme chtěli pravidelně trénovat a připravovat se na závody a z tohoto důvodu jsme také v roce 2015 založili občanský spolek, abychom naše aktivity mohli rozvíjet i za vnější podpory.

Založení spolku bylo i důležitým krokem pro naše budoucí aktivity. Chcete se stát naším členem? Přečtěte si stanovy a přihlášku pošlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (Nutno uvést plné jméno a příjmení, adresu, datum narození.) Nebo můžete využít i tohoto elektronického formuláře.

Chcete se přijít podívat na trénink, nevíte si rady, jak začít? Napište mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo se přijďte podívat na jeden z našich tréninků.


CO JE TO DOGFRISBEE?

Dogfrisbee je zábavná sportovní disciplína. Jde o házení disku (frisbee) psovi, který by ho měl ideálně před dopadem na zem chytit a přinést zpět. Tento druh sportu je poměrně nenáročný. K tréninku stačí travnatá plocha např. louka, fotbalové hřiště nebo park. Jediné náčiní které k tomuto sportu potřebujete je vhodný disk.

Je nutné mít disk určený přímo pro psy!
Není vhodné používat "lidské" frisbee (je příliš těžké) a nebo disky vyrobené z tvrdého lámavého plastu - ty mohou psům poranit tlamičku. Psí disky lze koupit buď v internetových obchodech (www.psihratky.cz, www.dogshop.cz) nebo na závodech v dogfrisbee (www.discdog.cz).

Dogfrisbee je na světě přes 30 let. Vznikl, v USA a rozšířil se téměř do celého světa. U nás se celkem dobře ujal a každoročně se řady hráčů rozšiřují. Naše země má každoročně reprezentanty na Mistrovství Evropy i Mistrovství Světa (kam se musí hráč kvalifikovat) a reprezentace jsou velmi úspěšné, protože se reprezentantům podaří vždy přivést nejednu medaili.

Do akce zbývá

Potřebujete Disky?

K provozování dogfrisbee potřebujete speciální disky určené pro tuto hru. Zakoupit si je můžete online v těchto obchodech:

www.dogshop.cz

www.psihratky.cz

Nevíte jaké koupit? Napište nám, nebo přijďte na trénink a my vám poradíme...

Dogfrisbee v ČR

DiscDog klub České republiky je zastřešující organizací tohoto sportu v České republice. Jeho činností je organizace, propagace a koordinace činnosti se vztahem k dogfrisbee a dalším kynologickým sportům.
Více informací naleznete na jeho oficiálních stránkách:

www.discdog.cz