Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Srdečně vás zveme na další ročník závodů Turnoff Freestyle Weekend, které jsou zařazeny do DiscDog Brit Poháru 2020. V letošním roce se opět můžete těšit na tradiční pohárové disciplíny a oblíbené DogDartbee. 

Příjezdové informace/Arrival information:

Místo konání: Příšovice

Do areálu můžete přijíždět už od cca 14 hodiny. Areál se nachází cca 1500 m od dálnice (sjedete z dálníce D 10 a dáte se směrem na Příšovice. Pokusíme se prsknout na značky příjezdové cedule. Kdo se nechává navigovat, hoďte si tam tyhle souřadnice 50.5768397N, 15.0836375E. Parkování je pak možné na cca 300 m vzdáleném parkovišti.

-------------------

Venue: Příšovice

You can arrive at friday aprox. at 2 PM. The field is about 1500 m from the D10 highway (the exit direction Svijany, Příšovice, Doubrava, Sobotka) We will put up some direction signs for better orientation. And here is a GPS for your electronic navigation 50.5768397N, 15.0836375E. Car parking is than aprox. 300 m away. 


ROZHODČÍ/ JUDGES 

distanční disciplíny/SPTF and DogDartbee: Iveta Chomátová

Freestyle:
tým/team - Betina Koch
pes/dog - Nikol Vízková
hráč/player - Veronika Urbášková (head judge)
úspěšnost/execution - Kristýna Nosková


DISCIPLÍNY/DISCIPLINES

  • Freestyle OPEN
  • Freestyle Starters
  • Super MiniDistance -Divize I, Divize II (sobota/saturday) (Super Pro Toss and Fetch - Division I, Division II)
  • DogDartbee (neděle/sunday)

PLATBA STARTOVNÉHO/ PAYMENT

Informace o úhradě startovného naleznete ve sloupci vpravo pod tabulkou s cenami disciplín.

-------------------------------

Fee and payment methods are at the right column under the table with discipline prices.


KEMPOVÁNÍ/CAMPING

Stejně jako v předchozích ročnících bude možnost postavit si stany na strávě vedle hřiště. Místa k zaparkování vedle stanu budou asi lehce omezena, ale budeme se snažit vyhovět všem.

V areálu je pouze WC. Pokusíme se zajistit sprchy jinde, ale moc na to nespoléhejte. Naštěstí jsou na blízku přírodní zdroje v podobě osvěžující řeky Jizery nebo vymazleného Písečáku, kde je parádní po koupání i se psy (ale běžte na ten velký, ne na malý Písečák) Za kempování se nebude vybírat žádný poplatek.

-------------------------------

As in previous years it is possible to camp right at the field. Places for parking next to tent will be limited, but the parking place is close enough.

There is only WC in the area. No showers. We will try to ensure showers elsewhere, but please be aware it is not 100% sure. Fortunatelly close by is a river Jizera with nice nature swimming, or close by is a nice lake called "Písečák" where is very nice water for nature swimming. There will be no camping fee.


OBČERSTVENÍ/FOOD AND BAVERAGES

Občerstvení bude tento rok plně v režii Frostíkovy palačinky

---------------------------

This year will be full i the great hands of "Frostík's panckaes".


ZÁVODY/COMPETITION

Registrace bude probíhat v pátek cca od 19 - 20.30 hod. v sobotu a neděli od 7:45 - 8:45 předběžný program postupně zveřejníme na FB a zde. Finální program poté vyvěsíme v sobotu ráno po registraci. V 9.00 počítejte opět s “players meetingem”.

----------------------------

Registration will start friday 7PM to 8.30PM. In Saturday and Sunday from 7.45AM to 8.45AM.  


HUDBA/MUSIC

Svou hudbu posílejte na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo ji přineste na flash disku příp. v telefonu, ale NE na CD!!

---------------------------

You can send us your music via e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. or you can bring it on flash disc or phone, please NO CD!! 


OSTATNÍ INFORMACE/OTHER INFORMATION

Účastníci závodu jsou povinni udržovat čistotu po sobě a svých psech a řídit se "Řádem ochrany zvířat klubu DiscDog CZ" 

Kontakty: Marcela Nosková - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 774 886 296

-------------------------

The atendants are obliged to keep the field clean and act accordingly to  "DiscDog animal protection code"

Contact: Pavla Hejralová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 604 646 319