Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Srdečně vás zveme na další ročník závodů Turnoff Freestyle Weekend, které jsou zařazeny do DiscDog Brit Poháru 2018. V letošním roce se opět můžete těšit na tradiční pohárové disciplíny a oblíbené DogDartbee. 

V letošním roce nastala změna a to nejen v datumu konání, ale i v místě konání. Letos poprvé se závody odehrají přímo ve Svijanech. Závody se odehrají na hasičském hřišti vedle areálu Bowlingu (dobré poznávací znamení pro orientaci)

 

Příjezdové informace:

Do areálu můžete přijíždět už od cca 14 hodiny. Areál se nachází cca 400 m od dálnice (sjedete z dálníce D 10 a dáte se směrem na Svijany, Příšovice, Přepeře, Doubravu, Sobotku, a co já vím, kam až chcete dojet…) Pokusíme se prsknout na značky příjezdové cedule, ale je to fakt super "ízi" se sem dostat. Ale jestli si to potřebujete naklepat do svých navigací, tak GPS je (cca): 50°34'25.2"N 15°04'10.4"E


ROZHODČÍ 

distanční disciplíny: Pavla Hejralová

Freestyle:
tým - 
pes - 
hráč - 
úspěšnost - 


KEMPOVÁNÍ

Stejně jako v předchozích ročnících bude možnost postavit si stany na strávě vedle hřiště. Místa k zaparkování vedle stanu budou asi lehce omezena, ale budeme se snažit vyhovět všem.

V areálu je pouze WC. Pokusíme se zajistit sprchy v nedaleké ubytovně, ale moc na to nespoléhejte. Naštěstí jsou na blízku přírodní zdroje v podobě osvěžující řeky Jizery nebo vymazleného Písečáku, kde je parádní pokoupání i se psy (ale běžte na ten velký, ne na malý Písečák)

 


OBČERSTVENÍ

Po úspěchu z loňského roku bude občerstvení opět v naší režii. Opět ale nečekejte žádné hógo fógo, za co bychom mohli dostat Michelinskou hvězdu, ale poučeni z loňského roku vám opět naservírujeme, to co máte rádi (doufejme).

K dispozici je skvělé zastřešené posezení, takže v případě nehezkého počasí můžeme sedět v suchu a směle popíjet.

 

 

Samozřejmě můžete využít hospod v okolí Svijany (přímo u pivovaru), Příšovice (cca 300m), Turnov nebo Mnichovo Hradiště (obě města vzdálená cca 10 km) 

 


ZÁVODY

Registrace bude probíhat v pátek cca od 19 - 20.30 hod. v sobotu a neděli od 7:45 - 8:45 předběžný program postupně zveřejníme na FB a zde. Finální program poté vyvěsíme v sobotu ráno po registraci. V 9.00 počítejte opět s “players meetingem”

 


HUDBA

Svou hudbu posílejte na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo ji přineste na flash disku příp. v telefonu, ale NE na CD!!