Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Srdečně vás zveme na další ročník závodů Turnoff Freestyle Weekend, které jsou zařazeny do DiscDog Brit Poháru 2019. V letošním roce se opět můžete těšit na tradiční pohárové disciplíny a oblíbené DogDartbee. 

V loňském roce jsme si vyzkoušeli nový areál a protože nám velmi sedl, tak se závody budou konat opět tam. Také datum konání se ustálil na polovině června, stejně jako loni. V pondělí po závodech pak ještě v areálu uspořádáme seminář s Annou Radomskou, která si letos u nás odbude premiéru jako hlavní rozhodčí. Informace o semináři sledujte na našich stránkách.

 

Příjezdové informace/Arrival information:

Do areálu můžete přijíždět už od cca 14 hodiny. Areál se nachází cca 400 m od dálnice (sjedete z dálníce D 10 a dáte se směrem na Svijany, Příšovice, Přepeře, Doubravu, Sobotku, a co já vím, kam až chcete dojet…) Pokusíme se prsknout na značky příjezdové cedule, ale je to fakt super "ízi" se sem dostat. Ale jestli si to potřebujete naklepat do svých navigací, tak GPS je (cca): 50°34'25.2"N 15°04'10.4"E

-------------------

You can arrive at friday aprox. at 2 PM. The field is about 400 m from the D10 highway (the exit direction Svijany, Příšovice, Doubrava, Sobotka) We will be hanging direction sighns for better orientation. And here is a GPS for your electronic navigation 50°34'25.2"N 15°04'10.4"E.


ROZHODČÍ/ JUDGES 

distanční disciplíny/SPTF and DogDartbee: Dominika Stárková

Freestyle:
tým/team - Anna Radomska (PL)
pes/dog - Kája Matoušová
hráč/player - Pavel Ryttnauer
úspěšnost/execution - Jan Kašpar


DISCIPLÍNY/DISCIPLINES

  • Freestyle OPEN
  • Freestyle Starters
  • Super MiniDistance -Divize I, Divize II (sobota/saturday) (Super Pro Toss and Fetch - Division I, Division II)
  • DogDartbee (neděle/sunday)

PLATBA STARTOVNÉHO/ PAYMENT

Informace o úhradě startovného naleznete ve sloupci vpravo pod tabulkou s cenami disciplín.

-------------------------------

Fee and payment methods are at the right column under the table with discipline prices.


KEMPOVÁNÍ/CAMPING

Stejně jako v předchozích ročnících bude možnost postavit si stany na strávě vedle hřiště. Místa k zaparkování vedle stanu budou asi lehce omezena, ale budeme se snažit vyhovět všem.

V areálu je pouze WC. Pokusíme se zajistit sprchy jinde, ale moc na to nespoléhejte. Naštěstí jsou na blízku přírodní zdroje v podobě osvěžující řeky Jizery nebo vymazleného Písečáku, kde je parádní pokoupání i se psy (ale běžte na ten velký, ne na malý Písečák) Za kempování se nebude vybírat žádný poplatek.

-------------------------------

As in previous years it is possible to camp right at the field. Places for parking next to tent will be limited, but the parking place is close enough.

There is only WC in the area. No showers. We will try to ensure showers elsewhere, but please be aware it is not 100% sure. Fortunatelly close by is a river Jizera with nice nature swimming, or close by is a nice lake called "Písečák" where is very nice water for nature swimming. There will be no camping fee.


OBČERSTVENÍ/FOOD AND BAVERAGES

Občerstvení bude opět v naší režii. Duo Kamil a Vojta se na vás těší. Nečekejte žádné hógo fógo, za co bychom mohli dostat Michelinskou hvězdu, ale poučeni z předchozích roků vám opět naservírujeme, to co máte rádi (doufejme). Svou účast opět přislíbila i Hana Primas se svými francouzkými palačinkami (slané i sladké verze) a čerstvou kávičkou.

K dispozici je skvělé zastřešené posezení, takže v případě nehezkého počasí můžeme sedět v suchu a směle popíjet.  

Samozřejmě můžete využít hospod v okolí Svijany (přímo u pivovaru), Příšovice (cca 300m), Turnov nebo Mnichovo Hradiště (obě města vzdálená cca 10 km) 

---------------------------

Like in previous year we will be providing our own refreshment. (home made cousine) There will be also a stand with creps and galettes. There are also restaurants in the area (the colosest one is aprox. 300m from the field) 


ZÁVODY/COMPETITION

Registrace bude probíhat v pátek cca od 19 - 20.30 hod. v sobotu a neděli od 7:45 - 8:45 předběžný program postupně zveřejníme na FB a zde. Finální program poté vyvěsíme v sobotu ráno po registraci. V 9.00 počítejte opět s “players meetingem”.

----------------------------

Registration will start friday 7PM to 8.30PM. In Saturday and Sunday from 7.45AM to 8.45AM.  


HUDBA/MUSIC

Svou hudbu posílejte na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo ji přineste na flash disku příp. v telefonu, ale NE na CD!!

---------------------------

You can send us your music via e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. or you can bring it on flash disc or phone, please NO CD!! 


OSTATNÍ INFORMACE/OTHER INFORMATION

Účastníci závodu jsou povinni udržovat čistotu po sobě a svých psech a řídit se "Řádem ochrany zvířat klubu DiscDog CZ" 

Kontakty: Marcela Nosková - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 774 886 296

-------------------------

The atendants are obliged to keep the field clean and act accordingly to  "DiscDog animal protection code"

Contact: Pavla Hejralová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 604 646 319