Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Turnoff Freestyle Weekend 2022

Srdečně vás zveme na další ročník závodů Turnoff Freestyle Weekend, které jsou zařazeny do DiscDog Brit Poháru 2022. V letošním roce se opět sejdeme na hřišti na Malé Skále. 9. - 10. července se můžete těšit na tradiční pohárové disciplíny a oblíbené DogDartbee. 

Příjezdové informace/Arrival information:

Místo konání: fotbalové hřiště Malá Skála (50.6431294N, 15.1967569E)

Na Malou Skálu se dostanete od Prahy po D 10 a poté sjedete na I/10 směr Harrachov. Na Malé Skále si dejte pozor na radary (hodně se tu řeší rychlost). Odbočka do areálu je hodně nenápadná, je hned za přechodem pro chodce (pokud přijíždíte od Turnova) na pěší lávku přes řeku. Dejte si pozor, ať to nepřejedete!!

Příjezd do areálu je možný od 16 hod.

 

-------------------

Venue: football field at Malá Skála

You can get to Mala Skala driving on I/10 (direction Harrachov if you are driving from south or direction Prague/Turnov if you are driving from north). On Mala Skala be careful the "turn off" to the field is very inconspicuous, it is directly behind the street crossing (if you are comming from Turnov). 

Arrival is possible at 4 PM.


ROZHODČÍ/ JUDGES 

distanční disciplíny/SPTF and DogDartbee: Markéta Urbášková (SPTF), Kristina Axmanová (DogDartbee)

Freestyle:
tým/team - Patrik Szöcs
pes/dog - Kája Kopřivová
hráč/player - Iveta Chomátová
úspěšnost/execution - Nikol Vízková

 


DISCIPLÍNY/DISCIPLINES

  • Freestyle OPEN 
  • Freestyle Starters
  • Super MiniDistance -Divize I, Divize II (sobota 1. kolo, neděle 2. kolo /saturday 1st round, sunday 2nd round) (Super Pro Toss and Fetch - Division I, Division II)
  • DogDartbee (neděle/sunday)

PLATBA STARTOVNÉHO/ PAYMENT

Informace o úhradě startovného naleznete ve sloupci vpravo pod tabulkou s cenami disciplín.

-------------------------------

Fee and payment methods are at the right column under the table with discipline prices.


KEMPOVÁNÍ/CAMPING

Stanování je možné přímo v areálu ve stanech. (letos trochu v redukovaném množství, zbylé stany mohou být na louce před areálem) Toalety a sprchy budou k dispozici v šatnách v budově u hřiště. Prostor pro parkování je lehce omezen, stanování v karavanu je možné na vyznačeném parkovišti. 

Kempovné pro letošní rok činí 50Kč/noc/osoba. Do kempu bude možné přijíždět v pátek od 16hod.

Prosíme všechny, kdo nespí ve svém autě, aby ho přeparkovali na centrální parkoviště, které se nachází na druhé straně silnice. Na parkovišti je poplatek 50 Kč/den. Všichni majitelé aut, kteří své auto nechají na tomto parkovišti budou mít kempovné zdarma.

-------------------------------

Camping is possible right next to the field. Toilets and showers are in the main building next to the field. Camping with caravan is possible on the deisgnated place (see the map picture above). 

The camping fee for this year is 50 CZK/night/person. It will be possible to arrive at the campsite on Fridays from 4pm.

Anyone who is not sleeping in their car, please move it to the central car park which is on the other side of the road. There is a charge of 50 CZK/day in the car park. All car owners who leave their car in this car park will get a

 free camping fee.


OBČERSTVENÍ/FOOD AND BAVERAGES

Občerstvení bude tento rok plně v režii Frostíkovy palačinky

---------------------------

This year will be full i the great hands of "Frostík's panckaes".


ZÁVODY/COMPETITION

Registrace bude probíhat v pátek cca od 19 - 20.30 hod. v sobotu a neděli od 7:30 - 8:00 předběžný program postupně zveřejníme na FB a zde. V 8.15 počítejte opět s “players meetingem”. 

----------------------------

Registration will start friday 7PM to 8.30PM. In Saturday and Sunday from 7.30AM to 8.00 AM.  Players meeting at 8:15


HUDBA/MUSIC

Svou hudbu posílejte na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo ji přineste na flash disku příp. v telefonu, ale NE na CD!!

---------------------------

You can send us your music via e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. or you can bring it on flash disc or phone, please NO CD!! 


OSTATNÍ INFORMACE/OTHER INFORMATION

Účastníci závodu jsou povinni udržovat čistotu po sobě a svých psech a řídit se "Řádem ochrany zvířat klubu DiscDog CZ" 

Kontakty: Marcela Nosková - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 774 886 296

-------------------------

The atendants are obliged to keep the field clean and act accordingly to  "DiscDog animal protection code"

Contact: Pavla Hejralová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 604 646 319